TAX-NET DORADZTWO SP. Z O.O.

Profesjonalne doradztwo

Jesteśmy spółką, która powstała w 2011 roku jako wsparcie merytoryczne dla spółki TAX-NET S.A. Nasz zespół składa się z doświadczonych doradców podatkowych z ekspercką wiedzą w wielu dziedzinach. Oferujemy kompleksową obsługę w obszarze prawa krajowego, podatkowego prawa międzynarodowego, podmiotów powiązanych oraz postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo podatkowe! Naszym głównym celem jest zapewnić Twoje firmie bezpieczeństwo podatkowe. Pomagamy we wszelakich kwestiach finansowych oraz w rozwiązywaniu problemów z administracją skarbową.

Analizujemy najlepsze rozwiązania, rzeczowo przedstawiamy dostępne możliwości i odciążamy od zagłębiania się w gąszcz przepisów i podatków. Tworzymy dla Ciebie doskonałe warunki do rozwoju, dzięki którym możesz osiągać kolejne sukcesy.

Poznaj naszych doradców

Grażyna Nelip

Doradca podatkowy

Czytaj więcej

Halina Głośna

Doradca podatkowy

Czytaj więcej

Mariusz Malesza

Doradca podatkowy

Czytaj więcej

Łukasz Cudanowski

Doradca podatkowy

Czytaj więcej

Filarami solidnego doradztwa podatkowego jest profesjonalizm, dialog i wzajemne zaufanie. Opieramy na nich każdą współpracę. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań — zależy nam na relacjach oraz jakości obsługi Klienta. Pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań dla przedsiębiorstwa oraz ułatwiamy unikać błędów, które popełniane są podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Wspieramy firmy na każdym etapie rozwoju oraz zapewniamy kompleksową usługę doradczą, której podstawą jest poczucie bezpieczeństwa, rzetelność i terminowość.

Potrzebujesz kompleksowej obsługi doradczej?
Skontaktuj się z nami!