Rozliczanie fundacji rodzinnych - Tax Net

Posiadasz majątek i zastanawiasz się jak go umiejętnie zagospodarować w optymalny podatkowo sposób i jak pomnażać przy minimalnym opodatkowaniu. Pomyśl o fundacji rodzinnej – być może właśnie to rozwiązanie będzie najlepszym wyborem!

Oferujemy kompleksowe wsparcie w prowadzeniu księgowości i rozliczeń podatkowych fundacji rodzinnej oraz jej okresowej sprawozdawczości.

Jeśli chcesz zabezpieczyć swój majątek to konstrukcja fundacji rodzinnej pozwala Ci na zapewnienie trwałości biznesu, gromadzenie rodzinnego kapitału i przekazywanie go następnym pokoleniom.

Zoptymalizujemy to dla Ciebie i wskażemy, jak w określonych sytuacjach dokonywać zbycia majątku bez opodatkowania PIT i daniny solidarnościowej.

Biuro rachunkowe TAX-NET S.A. wraz z doświadczonym zespołem doradców podatkowych oraz księgowych wspiera i specjalizuje się w obsłudze księgowej i podatkowej fundacji rodzinnych w Polsce.

Posiadamy 30-letnie doświadczenie w zakresie usług księgowych i doradztwa podatkowego. Zachęcamy do kontaktu oraz umawiania się na bezpośrednie spotkanie z naszymi specjalistami.

Grażyna Nelip tel. 509 138 275 mail. grazyna.nelip@tax-net.pl
Łukasz Cudanowski tel. 533 325 458 mail lukasz.cudanowski@tax-net.pl