Założenie działalności gospodarczej wraz z kontem bankowym Katowice | TAX-NET

Założenie działalności gospodarczej nigdy nie było tak proste – skontaktuj się z nami, a my zdalnie wszystkim się zajmiemy. Możesz również przyjść do naszej siedziby w Katowicach i skorzystać z usługi na miejscu.

Zapraszamy wszystkie osoby planujące własny biznes i marzące o niezależności finansowej do skorzystania z naszej nowej usługi. Obejmuje ona poza profesjonalnymi usługami księgowymi również bezpłatne konsultacje oraz założenie firmy. Specjaliści TAX-NET służąc fachową radą i wsparciem, przygotują wszystkie niezbędne dokumenty i przeprowadzą Cię przez całą procedurę związaną z oficjalną rejestracją działalności gospodarczej.

Zlecając wypełnienie dokumentów doświadczonemu specjaliście eliminujesz ryzyko błędu i przyspieszasz cały proces, a dodatkowo zyskujesz od razu firmowe konto bankowe. Wszystko załatwiamy w ciągu jednego spotkania online na MS Teams lub jednej wizyty u nas, od ręki. Nie trzeba nawet mieć Profilu Zaufanego – zostanie on założony przez nas. Bez konieczności wizyty w urzędzie i zagłębiania się w zawiłości prawne – kompleksowo, sprawnie i bezpiecznie. Drogą elektroniczną otrzymasz potwierdzenie rejestracji firmy, nadania NIP oraz REGON.

UWAGA! Powyższa oferta dotyczy założenia jednoosobowej działalności gospodarczej.

Założenie spółki

Jeśli natomiast Twoim zamierzeniem jest założenie spółki jawnej, komandytowej, z ograniczoną odpowiedzialnością lub prostej spółki akcyjnej, możesz również liczyć na pomoc z naszej strony. Za pośrednictwem portalu KRS – S24 pomagamy zakładać tego typu spółki online – zdalnie bez konieczności spotykania się.

Osoby prawne, decydując się na współpracę z nami w zakresie obsługi księgowej, mogą także skorzystać z bezpłatnej usługi założenia konta bankowego w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy – działamy wszechstronnie dla Twojego biznesu!

Zajmujemy się kompleksowo sprawami księgowo-podatkowymi Twojej firmy, abyś mógł skupić się w pełni na zarządzaniu. Jesteśmy gwarantem bezpieczeństwa i stabilności finansowej Twojego biznesu. Nasze wsparcie pozwoli na stałą kontrolę finansów i sukcesywny rozwój przedsiębiorstwa.