Uproszczona księgowość

Oferujemy obsługę księgową firm w Katowicach, Zabrzu i Mikołowie. Możesz liczyć na indywidualną pomoc księgowego w zakresie prowadzenia ewidencji, rozliczeń, sporządzania dokumentacji, czy kontaktów z Urzędem Skarbowym. Jeden z naszych celów brzmi — ułatwić Ci pracę. Niezależnie jaką branżę reprezentujesz i z jakimi wyzwaniami zmaga się Twoja firma — jesteśmy po to, by dać Ci maksymalne wsparcie w księgowości. Oferujemy szereg rozwiązań, które pomogą Ci odnaleźć się w świecie faktur, dokumentacji i finansów w Twojej firmie.

Wysoko cenimy sobie indywidualny kontakt z Klientem. To właśnie dzięki niemu, jesteśmy w stanie poznać jego oczekiwania i zaproponować idealne rozwiązania. Za priorytet stawiamy sobie Twoje zadowolenie — dążymy do tego, aby księgowość była w pełni czytelna, nowoczesna i prowadzona zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Jak udaje nam się to osiągnąć? Korzystamy z wiedzy naszych księgowych, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i praktycznemu podejściu, potrafią wypracować najbardziej optymalne rozwiązania dla każdego przypadku.

Upraszczamy, optymalizujemy i dostosowujemy — tak w skrócie można opisać nasze usługi księgowe. Przykładamy wszelkich starań, by księgowość w Twojej firmie nie pochłaniała dużo czasu i energii. Uproszczona księgowość to przyjazna księgowość!

Nasze usługi

Zapewniamy indywidualną opiekę księgowego

W ramach obsługi księgowej firm oferujemy opiekę wykwalifikowanych księgowych. Pomagamy w wyborze formy opodatkowania. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów/ewidencji do celów ryczałtu ewidencjonowanego zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

Proponujemy nowoczesne rozwiązania do komunikacji i współpracy

Zapewniamy dostęp do informacji o wynikach finansowych przez dedykowany portal do komunikacji z księgowym. Umożliwiamy korzystanie z przyjaznego systemu do faktur, a także przesłanie dokumentów przez dedykowany portal.

Prowadzenie ewidencji

Sporządzamy i prowadzimy ewidencje środków trwałych oraz ewidencje (rejestrów) do celów rozliczania podatku od towarów i usług (VAT).

Rozliczanie podatkowe

Rozliczamy transakcje zagraniczne. Sporządzamy i składamy do urzędu skarbowego deklaracje podatkowe. Ustalamy wysokość należnych zaliczek na podatek dochodowy, przesyłamy informacje o zobowiązaniach podatkowych za pośrednictwem e-maila. Wspieramy w kontaktach z urzędem skarbowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie obsługi księgowej firm?
Skontaktuj się z nami!