Usługi dodatkowe - Tax Net

Proponujemy kompleksowe usługi z zakresu księgowości i podatków. Dysponujemy systemami, które usprawnią wymianę informacji i dokumentów. Gwarantujemy sprawną realizację usług i satysfakcjonującą współpracę. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, a także dzielimy naszą wiedzą i doświadczeniem.

Doradzamy skuteczne rozwiązania i jesteśmy bardzo skrupulatni w prowadzeniu dokumentacji. Zależy nam, aby obsłużyć Cię szybko i profesjonalnie. Dysponujemy systemami, które ułatwiają współpracę, wymianę informacji i dokumentów. Nasi eksperci gwarantują Ci spokój oraz bezpieczeństwo finansowe.

Zajmujemy się kompleksowo sprawami księgowo-podatkowymi Twojej firmy, abyś mógł skupić się w pełni na zarządzaniu. Jesteśmy gwarantem bezpieczeństwa i stabilności finansowej Twojego biznesu. Nasze wsparcie pozwoli na stałą kontrolę finansów i sukcesywny rozwój przedsiębiorstwa.

Nasze usługi

Odzyskujemy podatek VAT zapłacony za granicą (VAT-REF)

Jeśli poniosłeś koszty obciążone podatkiem VAT na terenie Unii Europejskiej, pomożemy Ci je sprawnie odzyskać. Sprawdzimy, czy spełniasz kryteria dot. zwrotu, przygotujemy dla Ciebie wniosek i dokumentację oraz będziemy nadzorować całą procedurę zwrotu podatku.

Przeprowadzamy audyty księgowe

Audyt księgowy skierowany jest do Klientów, którzy chcą potwierdzić rzetelność swoich ksiąg oraz dowiedzieć się więcej na temat sytuacji finansowej firmy. Audyt składa się z trzech etapów: badania dokumentacji źródłowej, badania sprawozdania finansowego oraz wydania opinii.

Wyceniamy wartość spółki prawa handlowego

Ustalamy dla Ciebie wartość spółki poprzez zarekomendowanie najlepszej metody wyceny, przeprowadzenie wyceny oraz sporządzenie indywidualnego raportu.

Zajmujemy się budżetowaniem

Dokonujemy analizy finansowej firmy, konsultujemy plan do realizacji w wyznaczonym okresie oraz przygotowujemy budżet — wszystko dla zachowania kontroli finansowej w przedsiębiorstwie.

Przeprowadzamy controlling

Controlling to proces zarządczy, którego podstawą jest określenie planów i celów firmy, kontrola realizacji założeń i korygowanie prowadzonych działań. Efektem jest rozwój firmy, podnoszenie jej wartości i maksymalizacja zysków. Świadczymy profesjonalny controlling oparty na eksperckim podejściu, zaufaniu i zaangażowaniu dla małych i dużych podmiotów z różnych branż.

Prowadzimy konsultacje podatkowo-gospodarcze

Skorzystaj z naszych konsultacji podatkowo-gospodarczych, jeśli planujesz założyć swoją działalność gospodarczą i potrzebujesz eksperckie wsparcia w wyborze formy prawnej oraz uzyskaniu optymalnych korzyści w firmie.

Obsługujemy obowiązki korporacyjne

Pomagamy w realizacji obowiązków nakładanych przepisami prawa handlowego na spółki prawa handlowego.

W ramach usługi:

 • Przeprowadzamy i dokumentujemy zgromadzenia wspólników i akcjonariuszy.
 • Redagujemy dokumenty uchwał i sprawozdań.
 • Konsultujemy i przygotowujemy zmiany umowy spółki oraz redagujemy teksty jednolite.
 • Uczestniczymy lub reprezentujemy Klienta podczas zmian, które wymagają udziału notariusza.
 • Przygotowujemy dokumentację potrzebną do zgłoszenia dokonanych zmian w KRS.
 • Wspieramy przy zgłoszeniu informacji do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych.

Giełda Spółek

Pomagamy w sprzedawaniu i nabywaniu działających spółek, które spełniają odpowiednie kryteria. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pomagamy w sprzedawaniu i nabywaniu działających spółek, które spełniają odpowiednie kryteria. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu bezpiecznie zdobędziesz nowy kapitał na rozwój firmy. Zaufaj naszym specjalistom i zainwestuj w swój biznes.

Oferujemy analizę i wsparcie w przygotowaniu dokumentacji finansowej

 • analiza lub przygotowanie sprawozdań;
 • analiza lub przygotowanie prognoz;
 • analiza lub przygotowanie biznesplanów.

Pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej i spółek prawa handlowego

Wspieramy Klientów w procesie zakładania firm. Przedstawiamy dostępne formy opodatkowania i zwolnień podatkowych. Pomagamy w elektronicznym lub “papierowym” zgłoszeniu działalności w urzędach i ZUS. Zajmujemy się również wsparciem procesu zakładania spółek prawa handlowego przewidzianych polskimi przepisami. Oferta obejmuje:

 • doradztwo w wyborze formy zgłoszenia;
 • przygotowanie dokumentacji korporacyjnej i zgłoszeniowej;
 • uczestnictwo lub reprezentacja specjalisty TAX-NET S.A. w czynnościach notarialnych;
 • nadzór nad procesem rejestracji w KRS;
 • wsparcie przy zgłaszaniu informacji do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych.

Poszukujesz usługi w zakresie księgowości?
Skontaktuj się z nami!