Grażyna Nelip

Doradca podatkowy

Absolwentka podyplomowych studiów w zakresie podatków i księgowości Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Ukończyła Europejskie Prawo Spółek w SGH w Warszawie. Posiada wpis na listę doradców podatkowych oraz licencję do usługowego prowadzenia ksiąg. Przez wiele lat, członek zarządu oraz prezes spółki doradztwa podatkowego GRNB-PARTNER Sp. z o.o.

Aktualnie członek Rady Nadzorczej w TAX-NET S.A. oraz prezes spółki doradztwa podatkowego TAX-NET DORADZTWO Sp. z o.o. Posiada 25-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego i świadczenia usług księgowych. W pracy zawodowej specjalizuje się w postępowaniach podatkowych, kontrolnych i sądowo-administracyjnych w zakresie podatku dochodowego i podatku VAT. Prowadzi również szkolenia podatkowe.

W latach poprzednich, przewodnicząca Stowarzyszenia Doradców Podatkowych w Katowicach, członek Rady Konsultacyjnej Forum Doradców Podatkowych oraz członek Polskiego Instytutu Dyrektorów. Aktualnie członek komisji rewizyjnej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.