Kadry i płace

Prowadzimy dla Ciebie dokumentację pracowniczą, bierzemy udział w procesie zatrudnienia pracowników, rozliczamy składki i delegacje, monitorujemy terminy związane z zatrudnieniem — jednym słowem zapewniamy bezpieczeństwo Twoim pracownikom i firmie. Naszym zadaniem jest prowadzenie dokumentacji pracowniczej, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo danych Twojej firmy. Zyskaj nie tylko całkowitą poufność personaliów, ale również konkurencyjność, współpracując w zakresie obowiązków administracyjnych z zaufanym partnerem. Jeśli zależy Ci na fachowym rozliczaniu pracowników oraz efektywności działu kadr i płac, doskonale trafiłeś — odciążymy Cię od formalności.

Prowadzenie dokumentacji zgodnej z przepisami jest czasochłonne i wymaga ciągłego monitorowania zmian w prawie. Decydując się na przekazanie obsługi kadr i płac do profesjonalnego biura, zapewniasz swojej firmie spokój, stabilność i bezpieczeństwo. Dodatkową skuteczność działań gwarantuje korzystanie z zaawansowanych programów, które eliminują ryzyko wystąpienia błędów. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia oraz aktualnej wiedzy prawniczej.

Bezpieczeństwo Klientów jest naszym priorytetem — sporządzamy oraz dostarczamy dokumenty do odpowiednich jednostek w terminie, zgodnie z wytycznymi. Współpracę z nami wyróżnia przede wszystkim otwarty dialog — wspieramy Twój biznes na każdym etapie działalności.

Nasze usługi

Zajmujemy się dokumentacją kadr i płac

Audytujemy dokumentację kadrową i płacową. Prowadzimy akta osobowe i naliczanie listy płac. Przygotowujemy niezbędne dane oraz dokumenty na potrzeby Klienta bądź instytucji państwowych. Realizujemy obowiązki pracodawcy w obszarze kadr i płac.

Raporty i deklaracje

Sporządzamy roczne raporty ZUS i roczne informacje dla pracowników (PIT-11, IFT-1R) oraz deklaracje do ZUS, US, PFRON oraz GUS, wnioski o dofinansowanie wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych do PFRON i zaświadczenia A1.

Sporządzamy rozliczenia

Kompleksowo rozliczamy składki na PPK oraz delegacje krajowe i zagraniczne.

Pomagamy w procesie zatrudniania

Wspieramy proces zatrudniania i rozliczania obcokrajowców. Monitorujemy terminy związane z zatrudnieniem.

Formalności Cię przytłaczają? Skontaktuj się z nami
i zyskaj przestrzeń na rozwój swojego biznesu!