Blog Classic

Holbox Poland ENG

Holbox Poland Sp. z o.o. cooperates with the TAX-NET S.A. accounting office since 2019. […] As part of our cooperation, the office conducts the accounting and human resources of our company in a very professional manner. […] Considering the overall cooperation with TAX-NET S.A. we state that the office fulfills its obligations conscientiously and professionally,

Holbox Poland

Holbox Poland Sp. z o.o. współpracuje z biurem rachunkowym TAX-NET S.A. od roku 2019. […]. Biuro w ramach współpracy w sposób profesjonalny prowadzi zarówno księgowość, jak i kadry naszej firmy. […] Mając na względzie całokształt współpracy z TAX-NET S.A. stwierdzamy, że biuro wywiązuje się sumiennie i profesjonalnie z nałożonych obowiązków, a naszą współpracę oceniamy celująco.

Stowarzyszenie Bytomskie

Z przyjemnością rekomendujemy TAX-NET S.A. jako Firmę zaspakajającą potrzeby każdego Klienta, dzięki bogatemu pakietowi propozycji oferowanemu zleceniodawcy.

KUKA

Z biurem rachunkowym TAX-NET S.A. współpracujemy od 2019 roku. Wszelkie wątpliwości i uwagi w zakresie kadr i płac są wyjaśniane na bieżąco i z dużą precyzją. Pracownicy firmy wykazują się ogromnym doświadczeniem i rzetelnością. Zawsze możemy liczyć na podpowiedzi w sytuacji każdej zmiany w przepisach. […] Współpracę z biurem oceniamy bardzo wysoko i polecamy korzystanie

DABIS

W czerwcu 2019 rozpoczęliśmy współpracę z biurem rachunkowym TAX-NET S.A. w Katowicach. Usługi księgowe, jakie otrzymujemy w ramach współpracy, możemy jednoznacznie ocenić jako najwyższej jakości. […] TAX-NET dba o płynną i przejrzystą komunikację. Dobra organizacja oraz wyczuwalne, zindywidualizowane podejście względem naszej firmy powodują, że mamy pełne poczucie otrzymywania profesjonalnej obsługi księgowej.

Interface Poland

Biuro rachunkowe TAX-NET S.A. świadczy na rzecz naszej firmy usługi księgowe oraz obsługę w zakresie kadr i płac. Nasza trwająca 25 lat współpraca oparta jest na profesjonalnym podejściu i miłej obsłudze.

Eticod

Współpracujemy z biurem rachunkowym TAX-NET S.A. od 14 lat. Zespół TAX-NET to gwarancja nie tylko najwyższego profesjonalizmu, lecz także przyjaznego i pomocnego podejścia we wszelkich kwestiach. Dzięki temu od lat jesteśmy spokojni, wiedząc, że nasze sprawy związane z księgowością i płacami są w najlepszych rękach.

Relayr

Biuro rachunkowe TAX-NET S.A. współpracuje z nami od wielu lat i świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz kadr i płac. […] Warto podkreślić, że obsługa odbywa się również w języku angielskim. […] Rekomendujemy Biuro Rachunkowe TAX-NET S.A. jako solidnego i godnego polecenia partnera.

Intermarché

Biuro Rachunkowe TAX-NET S.A. wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje profesjonalizm, miła atmosfera oraz wysoka dyspozycyjność pracowników Biura. Z całym przekonaniem mogę polecić współpracę z Biurem Rachunkowym TAX-NET S.A.

Mc Donalds

Jako pierwszy licencjobiorca franczyzy w kraju Restauracji Mc Donalds, jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z biurem, które bardzo solidnie i profesjonalnie podchodzi do wymagań jakie przed nimi postawiliśmy. […] Z pełną satysfakcją możemy stwierdzić, że Biuro Rachunkowe TAX-NET S.A. dało się poznać jako rzetelny, odpowiedzialny i godny polecenia partner.