Blog Classic

Relayr

Biuro rachunkowe TAX-NET S.A. współpracuje z nami od wielu lat i świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz kadr i płac. […] Warto podkreślić, że obsługa odbywa się również w języku angielskim. […] Rekomendujemy Biuro Rachunkowe TAX-NET S.A. jako solidnego i godnego polecenia partnera.

Intermarché

Biuro Rachunkowe TAX-NET S.A. wzorowo wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość usług i wzajemnych relacji. Dotychczasową współpracę cechuje profesjonalizm, miła atmosfera oraz wysoka dyspozycyjność pracowników Biura. Z całym przekonaniem mogę polecić współpracę z Biurem Rachunkowym TAX-NET S.A.

Mc Donalds

Jako pierwszy licencjobiorca franczyzy w kraju Restauracji Mc Donalds, jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z biurem, które bardzo solidnie i profesjonalnie podchodzi do wymagań jakie przed nimi postawiliśmy. […] Z pełną satysfakcją możemy stwierdzić, że Biuro Rachunkowe TAX-NET S.A. dało się poznać jako rzetelny, odpowiedzialny i godny polecenia partner.