Reorganizacja działu lub firmy

W przypadku zmian restrukturyzacyjnych i reorganizacyjnych w firmie zapewniamy kompleksową obsługę procesu zarówno pod względem prawnym, personalnym jak i finansowo-księgowym. Proponowane przez nas scenariusze rozwiązań uwzględniają wymagania i oczekiwania klienta, który wybierając najbardziej odpowiadającą mu ścieżkę zmian, pozostawia nam ich wdrożenie.

Outplacement – program pomocy dla osób zwalnianych

Trudne decyzje związane z restrukturyzacją warto podejmować z dużą rozwagą i ukierunkowaniem na człowieka.

Jesteśmy przekonani, że skutecznie przeprowadzony outplacement sprawi, że osoby w nim uczestniczące w szybkim czasie znajdą pracę odpowiadającą ich kwalifikacjom i umiejętnościom. Odejścia ich z kolei, nie zaburzą biznesowego wizerunku firmy.

Nasze doświadczenia, kompleksowa wiedza oraz świetne wyczucie gwarantują Państwu największy profesjonalizm działań i tym samym ich niezwykłą skuteczność.

Outplacement – działania indywidualne

Działania obejmujące zarówno poradnictwo psychologiczne, jak i również szeroko rozumiane doradztwo zawodowe z ustaleniem Indywidualnego Planu Działania oraz doradztwo prawne i wsparcie w kontakcie z firmami doradztwa personalnego.

Outplacement – działania grupowe

Działania obejmujące zarówno działania podejmowane na rzecz organizacji, w której dokonywane są zwolnienia grupowe tj. budowanie pozytywnego wizerunku firmy, jak i na rzecz zwalnianych pracowników w postaci szkoleń dla odchodzących pracowników, treningu automotywacji, warsztatów przedsiębiorczości oraz pomocy prawnej.

Grażyna Nelip
tel. kom: +48 509 138 275
e-mail: g.nelip@doradztwo.tax-net.pl