II miejsce w Województwie Śląskim w rankingu na najlepsze firmy doradztwa podatkowego opublikowanego w Rzeczpospolitej w czerwcu 2014r.

Podmioty powiązane

Podmioty powiązane

Kiedy między różnymi podmiotami zachodzą powiązania kapitałowe lub osobiste, istnieje potrzeba przyjrzenia się im i sporządzenia odpowiedniej dokumentacji dla US. Kompleksowo zajmujemy się takimi sytuacjami przeprowadzając audyty, ustalając ceny transferowe oraz prowadząc dokumentację.

Read more…

Reprezentacja przed instytucjami

Reprezentacja przed instytucjami

Profesjonalne pełnomocnictwo to łatwa droga do uniknięcia czasochłonnych wizyt w urzędach i instytucjach państwowych. Reprezentujemy Klientów przed urzędami, sądami, przygotowujemy odwołania w postępowaniach podatkowych oraz skargi do WSA i NSA.

Read more…

Doradztwo on-line

Doradztwo on-line

W biznesie czas jest na wagę złota. Korzystając z usługi doradztwa online otrzymają Państwo poradę w przeciągu godzin (szczegóły w regulaminie).

Read more…

Optymalizacja podatkowa

Optymalizacja podatkowa

Czy chcielibyście Państwo płacić niższe podatki? Dzięki szczegółowej analizie działalności gospodarczej niejednokrotnie jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które zmniejszą Państwa obciążenia fiskalne.

Read more…